Zespół

Piotr

Zespół Piotr

Jestem anglistą oraz socjologiem. Uczenie to pasja, ciągle lepiej, ciekawiej, skuteczniej. Praca z młodzieżą to dla mnie możliwość kształtowania młodych ludzi, pomagania im, aby później w życiu – dzięki językom obcym – było im łatwiej. Uwielbiam patrzeć, kiedy moi uczniowie stają się mądrzejsi. W naszej szkole pełnię również rolę metodyka. Od kilku lat publikuję również artykuły o tematyce edukacyjnej na łamach ogólnopolskiej prasy. Moja wizja edukacji została nagrodzona przez Edukacyjną Fundację im. R. Czerneckiego oraz zauważona przez European Press Award (nominacja), jak również amerykański New York Times.

Kasia

Zespół Kasia

Z wykształcenia jestem filologiem języka angielskiego i pasjonatem języków.To co sprawia mi ogromna przyjemność to tworzenie autorskich warsztatów językowych, których celem jest kreatywna nauka języka rozwijająca świadomość poczucia estetyki.

Matt

Zespół Matt

I'm from the USA and treasure the challenge of teaching English from a different perspective.  I relate well with students learning a language, because I am also currently a student of the polish language.  I truly enjoy the moments when students realize their own progress and seeing their confidence grow.

Monika

Zespół Monika

Let's do it together. English is easy. I will show you.

Współpracuję z dziećmi już od 15 lat, to najlepsi słuchacze, którzy szybko rozwijają  swoje umiejętności językowe! Często poszukują  dodatkowych odpowiedzi, na najprostsze pytania w świecie dorosłych słuchaczy.

Martyna

Zespół Martyna

Uwielbiam pracować z dziećmi, szczególnie tymi najmłodszymi. W zawodzie pracuje od 2011 roku i ciągle się dokształcam. W 2018 roku ukończyłam dwutygodniowe szkolenie w szkole ETI na Malcie poświęcone nauczaniu dzieci od przedszkola po ostatnią klasę szkoły podstawowej - The Playgroud Classroom Methodology for Primary Level. Uwielbiam nowinki technologiczne, które wykorzystuje podczas swojej pracy.

Alina

Zespół Alina

Ukończyłam filologię angielską, ale mówię też kilkoma innymi językami obcymi. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą, ponieważ sprawia mi ogromną satysfakcję patrzenie na to, jak się rozwijają i otwierają na nowe wiadomości i nowe doznania. Na zajęciach nie lubię nudy.

Kamila

Zespół Kamila

Jestem nauczycielem i metodykiem języka angielskiego. Nauczam od lat 16, natomiast kocham ten język od kiedy byłam w przedszkolu i usłyszałam moje pierwsze angielskie słowo: 'umbrella'. Już wtedy wiedziałam, że moje życie będzie związane z tym językiem już forever Uwielbiam uczyć, lubię ten kontakt z uczniem, widoczny progres oraz interakcję, która towarzyszy nam na prawie każdych zajęciach. Po prostu, English is fun i musi to wiedzieć everyone.

Marek

Zespół Marek

Absolwent filologii angielskiej oraz nauczania języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Uwielbiam swoją pracę, zwłaszcza z dzieciakami. Staram się uczyć języka w przyjemny i wesoły sposób.

Sandra

Zespół Sandra

Lubię pracę z dziećmi, ponieważ daje ona ogromną satysfakcję. Na zajęciach staram się zachęcać dzieci do mówienia, nawet jeśli będzie to tylko nazwa jakiegoś koloru, cyferka lub zwierzątko - każde, nawet najmniejsze słówko, które uczeń zapamięta jest naszym wspólnym, małym sukcesem :)

Natalia

Zespół Natalia

Angielski od zawsze był moją pasją i chcę nią zarażać innych, tak, aby nauka języka była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Podczas lekcji lubię miłą i przyjazną atmosferę - dzięki niej moi kursanci z chęcią uczestniczą w zajęciach.

Szymon

Zespół Szymon

Strach się przed rozmową w języku obcym to coś, co widzę nie tylko u dzieci, ale również wśród znajomych czy osób starszych mimo ich znajomości języka. Na moich lekcjach z pewnością to przełamiemy.

Nikhil

Zespół Nikhil

I`m Nikhil and I come from India where I studied English. I feel highly inspired to share my academic and professional proficiency with the all of those who wish to start or pursue their interest and passion in learning the foreign language.