Zespół

Piotr

Zespół Piotr

Uczenie to pasja, ciągle lepiej, ciekawiej, skuteczniej. Praca z młodzieżą to dla mnie możliwość kształtowania młodych ludzi, pomagania im, aby później w życiu – dzięki językom obcym – było im łatwiej. Uwielbiam patrzeć, kiedy moi uczniowie stają się mądrzejsi.

Kasia

Zespół Kasia

Z wykształcenia jestem filologiem języka angielskiego i pasjonatem języków.To co sprawia mi ogromna przyjemność to tworzenie autorskich warsztatów językowych, których celem jest kreatywna nauka języka rozwijająca świadomość poczucia estetyki.

Matt

Zespół Matt

I'm from the USA and treasure the challenge of teaching English from a different perspective.  I relate well with students learning a language, because I am also currently a student of the polish language.  I truly enjoy the moments when students realize their own progress and seeing their confidence grow.

Monika

Zespół Monika

Let's do it together. English is easy. I will show you.

Współpracuję z dziećmi już od 15 lat, to najlepsi słuchacze, którzy szybko rozwijają  swoje umiejętności językowe! Często poszukują  dodatkowych odpowiedzi, na najprostsze pytania w świecie dorosłych słuchaczy.

Martyna

Zespół Martyna

Uwielbiam pracować z dziećmi, szczególnie tymi najmłodszymi. W zawodzie pracuje od 2011 roku i ciągle się dokształcam. W 2018 roku ukończyłam dwutygodniowe szkolenie w szkole ETI na Malcie poświęcone nauczaniu dzieci od przedszkola po ostatnią klasę szkoły podstawowej - The Playgroud Classroom Methodology for Primary Level. Uwielbiam nowinki technologiczne, które wykorzystuje podczas swojej pracy.

Alina

Zespół Alina

Ukończyłam filologię angielską, ale mówię też kilkoma innymi językami obcymi. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą, ponieważ sprawia mi ogromną satysfakcję patrzenie na to, jak się rozwijają i otwierają na nowe wiadomości i nowe doznania. Na zajęciach nie lubię nudy.

Kamila

Zespół Kamila

Jestem nauczycielem i metodykiem języka angielskiego. Nauczam od lat 16, natomiast kocham ten język od kiedy byłam w przedszkolu i usłyszałam moje pierwsze angielskie słowo: 'umbrella'. Już wtedy wiedziałam, że moje życie będzie związane z tym językiem już forever Uwielbiam uczyć, lubię ten kontakt z uczniem, widoczny progres oraz interakcję, która towarzyszy nam na prawie każdych zajęciach. Po prostu, English is fun i musi to wiedzieć everyone.

Marek

Zespół Marek

Absolwent filologii angielskiej oraz nauczania języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Uwielbiam swoją pracę, zwłaszcza z dzieciakami. Staram się uczyć języka w przyjemny i wesoły sposób.